Home 2020 May

Monthly Archives: May 2020

Lajme

Xhamia moderne e Ljubjanes dhe kompleksi i saj

Sllovenia tashme do kete nje xhami moderne dhe kompleks bashkekohore. Xhamia eshte ndertuar ne qytetin e Ljubljanes dhe ka nje siperfaqe prej 12000 m2....