Takim ne xhamin e fshatit Iballe

Xhamia e fshatit Iballe - Puke (ramazan 2021)

Ne kuader te muajit te bekuar ramazan zhvillova nje takim me xhematin e xhamise se fshatit Iballe ku fola mbi vlerat e muajit ramazan dhe rendesin e nates se Kadrit.